DIB AKILLI KLOZET SİSTEMLERİ

 

DIB Akıllı Klozet Header

Akıllı klozet tuvaletteki kişisel temizliği (Taharetlenme) temassız bir şekilde elinizi kullanmadan yapabilmenizi sağlayan, hatta sıcak ve ılık hava ile kurutma özelliği sayesinde tuvalet kağıdına ihtiyaç duymayacağınız bir teknolojidir. Özellikle başta Japonya olmak üzere Uzak doğu ülkelerinin çoğunda yaygın olarak kullanılmaktadır Avrupa ülkeleri, ABD, Kanada gibi ülkelerde kullanımı hızla artmaktadır. 

Ülkemizde henüz yeni yeni tanınmaya başlayan akıllı klozet bir lüks tüketim gibi algılansa da her evde yerini alması gereken bir ihtiyaç haline gelmiştir. 


‘’Vazgeçilemeyecek hijyen ve eşsiz konfor deneyimi’’

 


 dib Akıllı Klozet

dib yeni nesil akıllı klozet ile yepyeni hijyen ve konfor dolu bir deneyime hazır mısınız..

En üst düzey kişisel temizliği sunabilmek için eşsiz tasarım ve ileri teknoloji Bamista dib akıllı klozette bir arada. Özellikle kış aylarında vazgeçilmeziniz olacak sımsıcak akıllı klozetin keyfini çıkaracaksınız alışkanlıklarınızı değiştirmenin tam zamanı. 

Kişiye özel ayarları ile Aile bireylerinin tümüne hitap eden dib akıllı klozet aile boyu mutluluk kaynağı sunuyor. 

 

DIB Akıllı Klozet

 


ÜRÜN GENEL ÖZELLİKLERİ 

 

Otomatik taharet: El değmeden kişisel hijyende üst düzeyde temizlik imkanı sağlıyor. Suyun sıcaklığını, açısını ve basıncını istediğiniz gibi ayarlamanız mümkün.

 

 

Isıtmalı oturma yüzeyi: Dilediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz oturma yüzeyi sıcaklığı ile inanılmaz rahat edeceksiniz. 

 

 

 

 

Kurutma: Sıcak hava üfleyerek kurutma özellikle kış aylarında hem rahatlık hem de tuvalet kağıdından tasarruf etmenize olacak sağlıyor. 

  • Kurutucu fotoğrafı eklenecek

Deodorant: Kötü koku emici otomatik olarak çalışarak tüm kokuyu emiyor ve bir sonraki kullanıcıya ortamı daha güzel bir şekilde hazırlıyor. 

  • Deodorant fotoğrafı eklenecek 

 

Gece lambası: Mavi Led gece lambası ile banyonuz loş bir ışık ile aydınlanacağı için banyonun ışığını açmanıza gerek kalmıyor. 

  • Gece Lamnası fotoğrafı eklenecek